Części do drukarek Zebra

Drukarki etykiet - Zebra » Części do drukarek Zebra

Drukarki Zebra zaliczane są do jednych z najlepszych drukarek etykiet na międzynarodowym rynku. Ta amerykańska firma dba w dużej mierze o to, aby jej drukarki spełniały wymagania klientów - producentów, firm przemysłowych czy biur, które drukują po kilka tysięcy etykiet miesięcznie. Drukarki te wykorzystują metodę termiczną lub termotransferową do wykonania wydruku na etykietach, metkach czy foliach samoprzylepnych.

Dla prawidłowego działania drukarki Zebra niejednokrotnie konieczna jest wymiana niektórych jej podzespołów, jeśli ulegną awarii lub zużyciu. W naszym sklepie znajdziecie Państwo części do drukarek Zebra. Są to między innymi płyta główna do drukarki z portem USB, czujnik domknięcia obudowy czy silnik krokowy. Wybór części do drukarek Zebra pozwoli Państwu na zakup tych elementów, które wymagają wymiany w Państwa drukarce etykiet, dla zapewnienia jej prawidłowego, niezawodnego działania.

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:
Autor:ZR
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU.

 

Przy zamówieniu plomb o wartości 400 zł (mogą być różnych rozmiarów) oraz wpłacie na konto, plomby są wysyłane GRATIS!Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 10,50 zł
- DHL: Przedpłata 14 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK