Inne zabezpieczenia

Zabezpieczeniem różnych produktów mogą być etykiety samoprzylepne i plomby. Jednak nie zawsze będzie istniała możliwość ich zastosowania w praktyce. Dlatego w naszym sklepie internetowym pragnęlibyśmy zaoferować w Państwu i inne zabezpieczenia, spełniające podobne funkcje.

Jednym z nich będzie taśma pakowa bezpieczna, która po próbie odklejenia powoduje powstanie trwałych śladów na powierzchni, jak i na samej taśmie. Pojawiają się znaki ostrzegawcze, widoczne po ponownym zaklejeniu. Charakteryzuje się ona rozwarstwieniem przy próbie jakiegokolwiek jej naruszenia. Łatwo się ją stosuje i jest sprzedawana w rolkach do samodzielnego podzielenia. Taśma posiada uniwersalne napisy zabezpieczające "opened" i nie ma możliwości wprowadzenia innego nadruku na ten element zabezpieczający. Taśmą można zabezpieczyć przed nieuprawnionym otwarciem między innymi paczki pocztowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabezpieczeń produktów, jakie posiadamy w naszym sklepie internetowym.

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU

Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 9 zł
- Pocztex48: Przedpłata 11 zł, Pobranie 15 zł
- Pocztex24: Przedpłata 13 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK