Plomba Gwarancyjna 3M Purpurowy STOP

Plomby pozostałe » Plomba Gwarancyjna 3M Purpurowy STOP

Plomba Gwarancyjna 3M Purpurowy STOP jest sposobem na zabezpieczenie przed nieuprawnionym otwarciem dowolnych przedmiotów, m.in. obudowy urządzeń komputerowych czy RTV i AGD.

Materiał został wycofany przez producenta z rynku. Na chwilę obecną możemy Państwu zaproponować alternatywny materiał -zamiennik który w 100% spełnia oczekiwania Klientów oraz zastępuję ten produkt - Purpurowy MINI VOID

Takie plomby gwarancyjne są produkowane przez nas z wykorzystaniem materiału VOID purpurowego, jako alternatywnego dla materiału 3M purpurowego z nadrukiem STOP. Po oderwaniu plomby zabezpieczającej na powierzchni, na której uprzednio została ona umieszczona, zostanie znak VOID.

Jesteśmy jedynym producentem na rynku, u którego możecie Państwo kupić stickery, czyli plomby zabezpieczające w kolorze purpurowym. Istnieje możliwość nadruku plomb gwarancyjnych dowolnym napisem lub grafiką w kolorze białym, choć podkład pozostaje ten sam. Plombami gwarancyjnym 3M Purpurowy STOP można zabezpieczyć różne materiały, z uwagi na fakt, że posiadają one zdolność dopasowywania się do kształtu powierzchni i kleją się do nich bez względu na to, z czego są wykonane. Można je stosować na powierzchniach płaskich i zakrzywionych oraz na łączeniach elementów.

 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU.

 

Przy zamówieniu plomb o wartości 400 zł (mogą być różnych rozmiarów) oraz wpłacie na konto, plomby są wysyłane GRATIS!Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 10,50 zł
- DHL: Przedpłata 14 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK