Plomba Gwarancyjna Akrylit - Krusząca

Plomby Gwarancyjne » Plomba Gwarancyjna Akrylit - Krusząca

 

 

Dla zabezpieczenia urządzeń elektrycznych lub innych produktów podczas transportu, sprzedaży i użytkowania przez klienta, przed niepowołanym dostępem do ich wnętrza przez osoby trzecie, możecie Państwo wykorzystać oferowane w naszym sklepie plomby foliowe oraz plastikowe na zamówienie. Są to plomby zabezpieczające, tzw. stickery. Proponujemy Państwu plomby kruszące, czyli plomby gwarancyjne wykonane z akrylitu, w dowolnym, wybranym przez Państwa rozmiarze.

Plomba gwarancyjna akrylit krusząca wykonana jest z łatwo kruszącej się folii. Jest to materiał plombujący akrylit, który najlepiej nadaje się do zabezpieczenia takich elementów jak otwory ze śrubami, płytki drukowane czy też elektronika, ponieważ akrylit jest materiałem nieprzewodzącym prądu. Plomby gwarancyjne akrylit mogą być zadrukowane w dowolny sposób, zadany przez klienta. Może to być numer kolejny plomby, datownik, napis, numerator, czy logo, a nawet indywidualnie zaprojektowana grafika. Przy próbie naruszenia, plomby kruszące rwą się i kruszą, co natychmiast powoduje ich zniszczenie.

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:
 

Komentarze

 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU

Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 9 zł
- Pocztex48: Przedpłata 11 zł, Pobranie 15 zł
- Pocztex24: Przedpłata 13 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK