Plomba Gwarancyjna Akrylit - Krusząca BIAŁA

Plomby Gwarancyjne » Plomba Gwarancyjna Akrylit - Krusząca BIAŁA

 

 

Dla zabezpieczenia urządzeń elektrycznych lub innych produktów podczas transportu, sprzedaży i użytkowania przez klienta, przed niepowołanym dostępem do ich wnętrza przez osoby trzecie, możecie Państwo wykorzystać oferowane w naszym sklepie plomby foliowe zwane stickerami, które wykonujemy z nadrukiem na zamówienie klienta.

Proponujemy Państwu plomby gwarancyjne kruszące, wykonane z akrylitu, w dowolnym, wybranym przez Państwa rozmiarze. W przypadku innych rozmiarów niż podane w ofercie prosimy o kontakt.

Plomba gwarancyjna akrylit krusząca wykonana jest z silnie destrukcyjnej folii. Materiał plombujący akrylit jest odpowiedni do zabezpieczenia takich elementów jak: otwory ze śrubami, płytki drukowane czy też bezpośrednio na elektronikę ze względu na brak przewodnictwa elektrycznego. Akrylit kruszący nie powinen być stosowany na łączenia obudowy oraz krzywizny (plomba może samoczynnie pęknąć). Plomby gwarancyjne akrylit mogą posiadać nadruk według indywidualnych potrzeb klienta.

Na plombach kruszących możemy wykonać:

Numerację plomby, kod kreskowy, datownik, dowolne napisy, logo firm, oraz pozostałe grafiki zaprojektowane przez klienta.

Sticker gwarancyjny akrylit przy próbie naruszenia rwie się i kruszy, co natychmiast powoduje jego zniszczenie.

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:
 

Komentarze

 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU.

 

Przy zamówieniu plomb o wartości 400 zł (mogą być różnych rozmiarów) oraz wpłacie na konto, plomby są wysyłane GRATIS!Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 10,50 zł
- DHL: Przedpłata 14 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK