Plomba Gwarancyjna Folia Winylowa

Plomby pozostałe » Plomba Gwarancyjna Folia Winylowa

Oferujemy Państwu plomby gwarancyjne z folii winylowej, tzw. stickery, które świetnie sprawdzą się między innymi w charakterze etykiet przeznaczonych do oznakowania opakowań jednostkowych i zbiorczych. Folia winylowa to materiał PCV kruszący, który przy próbie naruszenia, zerwania lub odklejenia, zaczyna się kruszyć. To bardzo krucha folia winylowa, która po jednorazowym przyklejeniu nie może zostać usunięta bez naruszania jej struktury.

Plomba gwarancyjna folia winylowa może być stosowana jako plomby gwarancyjne, etykiety ujawniające próby naruszenia przez niepowołane do tego osoby trzecie, etykiety inwentaryzacyjne oraz pieczęci na opakowaniach. Folia samoprzylepna, z jakiej wykonane są stickery, czyli plomby zabezpieczające, są bardzo wygodne i proste w użyciu. Przy próbie oderwania etykiety kończy się to jej uszkodzeniem, a na oklejonej uprzednio powierzchni pozostają jej elementy. Istnieje możliwość zastosowania na plombach z folii winylowej dowolnego nadruku.

 

Komentarze

 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU.

 

Przy zamówieniu plomb o wartości 400 zł (mogą być różnych rozmiarów) oraz wpłacie na konto, plomby są wysyłane GRATIS!Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 10,50 zł
- DHL: Przedpłata 14 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK