Plomba gwarancyjna Hologram TETRAGON

Plomby Gwarancyjne » Plomba gwarancyjna Hologram TETRAGON

 

Plomba gwarancyjna Hologram TETRAGON może zabezpieczyć różnego typu dokumenty, bilety i karnety przed próbą ich skopiowania. Stickery idealnie nadają się do wklejania na dyplomy i certyfikaty. Tetragon jest miększym materiałem od Plomby gwarancyjnej Hologram Security VOID, nadaje się do ochrony różnego typu powierzchni płaskich, krzywizn oraz łączeń elementów.

Na plomach serwisowych Hologram TETRAGON możemy wykonać indywidualny nadruk, tłem grafiki klienta są uniwersalne kwadraty zmieniające kolor pod różnymi kątami.

Plomby tego typu, nazywane rówież stickerami, mogą być zadrukowane: numeratorem, datownikiem, logo firmy klienta lub dowolną grafiką, jakiej potrzebuje nasz klient.

PLOMBA GWARANCYJNA HOLOGRAM TETRAGON NIE JEST ODPORNA NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE I WODĘ ( PO ZETKNIĘCIU Z WODĄ PLOMBA PUCHNIE - również może być to metoda zabezpieczenia).

Przy próbie usunięcia plomby zabezpieczającej HOLOGRAM TETRAGON rozwarstwia się - warstwa wierzchnia schodzi i pozostaje biały papier. Można od razu zauważyć, że była naruszona. Po przyklejeniu plomby w pożądanym miejscu, już po około 5 minutach można dokonać testu kleju, finalnie klej na stickerach wiąże się w ciągu 24 godzin.

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:
Autor:ZR
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU.

 

Przy zamówieniu plomb o wartości 400 zł (mogą być różnych rozmiarów) oraz wpłacie na konto, plomby są wysyłane GRATIS!Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 10,50 zł
- DHL: Przedpłata 14 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK