Plomba Gwarancyjna Purpurowy MINI VOID

Plomby - Materiał VOID » Plomba Gwarancyjna Purpurowy MINI VOID

Głęboki, gustowny purpurowy kolor plomb gwarancyjnych MINI VOID zachwyci każdego klienta. Są to plomby zabezpieczające, tzw. stickery, które po oderwaniu pozostawiają znak VOID na danej powierzchni. Jesteśmy gotowi wykonać nadruk w kolorze białym na powierzchni takiej plomby gwarancyjnej purpurowej MINI VOID.

Nasza plomba gwarancyjna purpurowa MINI VOID będzie mogła zostać wykorzystania na powierzchniach płaskich i zakrzywionych, jak również na łączeniach elementów, m.in. w przypadku obudowy komputera czy innego urządzenia elektronicznego. Plomba z materiału VOID jest rozwiązaniem nowej generacji, ulepszonym względem innych plomb plastikowych. Plomby gwarancyjne VOID w stanie nieuszkodzonym będą miały gładki, fioletowy, estetyczny kolor. Jeśli dojdzie do niekontrolowanego naruszenia plomby, rozwarstwi się ona i ujawni wielokrotnie napisy VOID na całej powierzchni. Plomby VOID są przystosowane do drukowania na nich dowolnych napisów, grafik, czy datowników w kolorze białym.

Ten materiał z powodzeniem zastąpił na rynku materiał 3M Purpurowy STOP.

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:
 

Komentarze

 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU.

 

Przy zamówieniu plomb o wartości 400 zł (mogą być różnych rozmiarów) oraz wpłacie na konto, plomby są wysyłane GRATIS!Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 10,50 zł
- DHL: Przedpłata 14 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK