Plomba Gwarancyjna VOID Black

Plomby pozostałe » Plomba Gwarancyjna VOID Black

Możemy zaproponować Państwu eleganckie, czarne plomby gwarancyjne, wykonane z praktycznego w zastosowaniu materiału VOID w kolorze czarnym. Plomba gwarancyjna VOID Black będzie mogła zostać wykorzystana na każdej płaskiej lub zakrzywionej powierzchni. Można ją zastosować również na łączeniach elementów obudowy, np. komputera, telefonu czy kuchenki. Plomba gwarancyjna czarna jest dyskretna, zwłaszcza w przypadku czarnych urządzeń, na których stickery są wykorzystywane.

Plomby działają nieco w inny sposób niż plomby VOID. Plomby zabezpieczające VOID Black przy próbie naruszenia, zerwania lub usunięcia w inny sposób, rozwarstwiają się, przez co na powierzchni danego urządzenia pozostaje biały napis VOID. Jest on najlepszym sygnałem tego, że osoba trzecia, niepowołana do tego lub sam użytkownik danego produktu, zerwał plombę zabezpieczającą.

Plomby VOID nadają się do drukowania kodów kreskowych, datowników, dowolnych napisów i grafik zaproponowanych przez klientów. Nadruk jest w kolorze białym.

 

Komentarze

 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU.

 

Przy zamówieniu plomb o wartości 400 zł (mogą być różnych rozmiarów) oraz wpłacie na konto, plomby są wysyłane GRATIS!Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 10,50 zł
- DHL: Przedpłata 14 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK