Plomba gwarancyjna VOID CZARNY

Plomby - Materiał VOID » Plomba gwarancyjna VOID CZARNY

NOWOŚĆ !!! Materiał zbliżony właściwościami do PURPUROWEGO MINI VOID od teraz w kolorze czarnym. Są to plomby zabezpieczające, tzw. stickery, które po oderwaniu pozostawiają znak VOID na danej powierzchni. Jesteśmy gotowi wykonać nadruk w kolorze białym na powierzchni takiej naklejki gwarancyjnej VOID CZARNY.

Nasz sticker gwarancyjny VOID Czarny będzie mogł zostać wykorzystany na powierzchniach płaskich i zakrzywionych, jak również na łączeniach elementów, m.in. w przypadku obudowy komputera czy innego urządzenia elektronicznego. Plomba zabezpieczająca z materiału VOID jest rozwiązaniem nowej generacji, ulepszonym względem innych plomb plastikowych. Plomby zabezpieczające VOID w stanie nieuszkodzonym będą miały gładki, czarny, estetyczny kolor. Jeśli dojdzie do niekontrolowanego naruszenia naklejki, rozwarstwi się ona i ujawni wielokrotnie napisy VOID na całej powierzchni. Stickery VOID są przystosowane do drukowania na nich dowolnych napisów, grafik, czy datowników w kolorze białym.

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:
Autor:ZR
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU.

 

Przy zamówieniu plomb o wartości 400 zł (mogą być różnych rozmiarów) oraz wpłacie na konto, plomby są wysyłane GRATIS!Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 10,50 zł
- DHL: Przedpłata 14 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK