Plomba Gwarancyjna VOID Hologram

Plomby - Materiał VOID » Plomba Gwarancyjna VOID Hologram

Plomba gwarancyjna pozwala na zabezpieczenie przed nieuprawnionym dostępem np. do wnętrza komputera lub innego urządzenia elektrycznego i elektronicznego, osób trzecich. Proponujemy Państwu zakup plomb wykonanych z materiału VOID, hologramowych. Plomba gwarancyjna hologram pozostawia napis VOID po oderwaniu na powierzchni.

Można wykonać na takich strikerach dowolny nadruk w kolorze czarnym, m.in. kod kreskowy, numerator, datownik, dowolny napis czy grafikę zaproponowaną przez klienta. Nasze plomby zabezpieczające - stickery z materiału VOID Hologram będą idealne do zastosowania na powierzchniach płaskich i lekko zakrzywionych bądź na łączeniach elementów. Podkład plomby gwarancyjnej stanowi napis security, który jest podkładem firmowym i nie można go zmienić. Plomby hologramowe sprawdzają się lepiej niż tradycyjne plomby. Można je łatwo umieścić w pożądanym miejscu produktu, zabezpieczając go w ten sposób przed ingerencją osób trzecich.

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:
 

Komentarze

 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU

Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 9 zł
- Pocztex48: Przedpłata 11 zł, Pobranie 15 zł
- Pocztex24: Przedpłata 13 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK