Plomba gwarancyjna VOID KAMELEON

Plomby - Materiał VOID » Plomba gwarancyjna VOID KAMELEON

 

Nowy materiał plombujący - VOID KAMELEON. Są to plomby, które po naklejeniu na zabezpieczaną powierzchnię mienią się kilkoma kolorami pod różnymi kątami. Przy próbie manipulacji ulega zerwaniu warstwa wierzchnia i pozostaje srebrna błona kleju, jednocześnie przestaje działać efekt zmieniającego się koloru.

Nasza plomba zabezpieczająca VOID KAMELEON może zostać wykorzystana na powierzchniach płaskich i LEKKO zakrzywionych, jak również na łączeniach elementów.

Naklejka z materiału VOID KAMELEON jest rozwiązaniem nowej generacji, ulepszonym względem innych plomb.

Plomby gwarancyjne VOID KAMELEON w stanie nieuszkodzonym będą miały gładki, mieniący się kolor fioletowo- niebieski.

Z względów technologicznych możliwy jest nadruk TYLKO kolorem białym (przykład w galerii produktów).

Na stickerach kameleon VOID możemy nadrukować dowolne napisy, loga, grafiki czy datowniki.

Plomba VOID Kameleon bardzo szybko reaguje z powierzchnią na której została naklejona w związku z tym testy można wykonywać już po kilku minutach.

Nadruk dokonywany jest metodą termotransferową, co wpływa na zachowanie trwałości etykiety.

Po zakupie prosimy o podesłanie projektu lub informacji co drukujemy na zamówionych plombach, brak takiej informacji opóźni realizację zamówienia.

W przypadku gdy plomby mamy wysłać bez nadruku, również prosimy o taką informację.

Jakość nadruku zależy od jakości podesłanych grafik, preferowane formaty plików z projektami / grafikami to formy wektorowe Corel (.cdr), Ilustrator (.ai) zamienione na krzywe lub któryś z popularnych formatów takich jak: pdf, png, psd, eps czy też dobrej jakości bmp/ jpg. Formaty nie wektorowe w skali 1:1 nie nadają się do wykonania dobrego nadruku.

W przypadku gdy nie mają Państwo gotowego projektu lub potrzebują na plombie tylko tekst, numerację, datownik...prosimy podesłać taką informację na podstawie której wykonamy projekt i na prośbę podeślemy do akceptacji (może nieco wydłużyć realizację zamówienia) lub od razu przystąpimy do wykonania nadruku w oparciu o nasze długoletnie doświadczenie.

 

Autor:ZR
 

Komentarze

 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU.

 

Przy zamówieniu plomb o wartości 400 zł (mogą być różnych rozmiarów) oraz wpłacie na konto, plomby są wysyłane GRATIS!Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 10,50 zł
- DHL: Przedpłata 14 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK