Plomba Gwarancyjna VOID Srebrny lustrzany

Plomby - Materiał VOID » Plomba Gwarancyjna VOID Srebrny lustrzany

Produkujemy i sprzedajemy nowoczesne plomby i stickery zabezpieczające, wśród których na szczególną uwagę klientów zasługuje plomba gwarancyjna VOID srebrny lustrzany. To plomba gwarancyjna srebrna, wykonana z materiału srebrnego lustrzanego, który działa na zasadzie lustra. Takie specjalne stickery są wytwarzane z folii plombowej, poliestrowej.

Plomby zabezpieczające VOID srebrny lustrzany nadają się znakomicie do stosowania na powierzchniach płaskich i lekko zakrzywionych, a także na łączeniach różnych elementów, np. części obudowy urządzenia elektronicznego. Uwaga! Z powodu właściwości dotyczących przewodzenia prądu przez te plomby zabezpieczające, nie nadają się do stosowania na elementach elektrycznych i na obwodach drukowanych.

Jeśli osoba niepowołana chciałaby mechanicznie usunąć stickery z elementów, na których zostały one umieszczone, spowoduje to trwałe uszkodzenie plomby i ukazanie się napisu VOID. Na plombach możemy umieścić dowolny nadruk, z zastosowaniem koloru czarnego, niebieskiego lub czerwonego.

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:
 

Komentarze

 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU.

 

Przy zamówieniu plomb o wartości 400 zł (mogą być różnych rozmiarów) oraz wpłacie na konto, plomby są wysyłane GRATIS!Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 10,50 zł
- DHL: Przedpłata 14 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK