Plomba Gwarancyjna VOID Srebrny Matowy

Plomby - Materiał VOID » Plomba Gwarancyjna VOID Srebrny Matowy

Oferujemy w naszym sklepie szeroki wybór plomb gwarancyjnych VOID. To między innymi plomby i stickery wykonane z nowoczesnego materiału VOID. Plomba gwarancyjna VOID Srebrny matowy pozostawia napis VOID po sobie, jeśli osoba trzecia, niepowołana do tego spróbuje oderwać plombę z powierzchni, na której została uprzednio umieszczona. Nadruk na plombie zabezpieczającej srebrnej matowej z materiału VOID jest dokonywany z wykorzystaniem koloru czarnego.

Stickery, czyli plomby VOID to plomby zabezpieczające zrobione ze srebrnego matowego materiału VOID. Są one przeznaczone do zastosowania na powierzchniach płaskich i lekko zakrzywionych. Tak samo dobrze każda plomba zabezpieczająca VOID Srebrna matowa sprawdzi się w przypadku zabezpieczenia łączeń elementów, np. obudowy komputera. Istotnym czynnikiem dotyczącym tych plomb jest fakt, że przewodzą prąd, dlatego nie mogą być stosowane bezpośrednio w miejscach, w których mogłoby dojść do przewodzenia energii. Na oferowanych przez nas plombach gwarancyjnych możemy umieścić na zlecenie naszych klientów dowolny nadruk.

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:
 

Komentarze

 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU.

 

Przy zamówieniu plomb o wartości 400 zł (mogą być różnych rozmiarów) oraz wpłacie na konto, plomby są wysyłane GRATIS!Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 10,50 zł
- DHL: Przedpłata 14 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK