Plomba kolorowa PVC Łamliwy

Plomby - nadruk kolorowy » Plomba kolorowa PVC Łamliwy

Plomby gwarancyjne mają za zadanie zabezpieczyć dany produkt przed rozkręceniem czy otwarciem przez niepowołane osoby. Oferujemy Państwu plomby zabezpieczające, tzw. stickery wykonane z łamliwej folii PVC. Plomba gwarancyjna PVC krusząca pozwala na zabezpieczenie elementów narażonych na niekontrolowane wyładowanie energii, ponieważ nie przewodzi prądu. Można ją nakleić np. na obudowę komputera, w miejscu łączenia, ze względu na to, że pęknie ona przy siłowym napięciu powierzchownym.

Folia samoprzylepna PVC zadrukowana w dowolny sposób będzie świetnie spełniała swoje podstawowe zadanie. Złamie się na drobne kawałki przy każdej próbie jej zerwania, naruszenia czy też odklejenia w miejscu, w którym pierwotnie taka plomba gwarancyjna została umieszczona. Plomby kruszące można zadrukować datownikiem, logo czy napisem bądź indywidualnie zaprojektowaną przez klienta grafiką. Nasze plomby gwarancyjne PVC kruszące są tak samo dobre w codziennym użyciu, jak akrylit kruszący, z którego również produkujemy stickery.

Autor:ZR
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU

Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 9 zł
- Pocztex48: Przedpłata 11 zł, Pobranie 15 zł
- Pocztex24: Przedpłata 13 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK