Plomba kolorowa RZW Rozwarstwiająca

Plomby - nadruk kolorowy » Plomba kolorowa RZW Rozwarstwiająca

W branży elektrycznej, elektronicznej czy samochodowej i innych, zastosowanie znajdują plomby zabezpieczające. Również branża transportowa może z nich z powodzeniem korzystać. Takie plomby foliowe sprawdzą się jako plomby transportowe oraz plomby gwarancyjne do różnych produktów. Ich zadaniem jest zabezpieczenie różnych materiałów przed niepowołanym otwarciem, uszkodzeniem lub ingerencją osób trzecich. Plomba gwarancyjna RZW rozwarstwiająca, którą oferujemy w naszym sklepie, posiada wysokie zdolności dopasowywania się do kształtu powierzchni, na której jest umieszczana. To sprawia, że tego rodzaju plomby rozwarstwiające mają szeroką gamę zastosowań praktycznych.

Można przykleić takie plomby foliowe do większości powierzchni, a nawet do tworzyw sztucznych. Już po około 5 minutach plomba zostaje dobrze przyklejona, choć klej wiąże w ciągu 24 godzin. Nie spadną i będą dobrze trzymać się danego produktu. Wykonuje się je z materiału sztucznego polietylenu RZW - rozwarstwiającego się. Stickery te rozwarstwiają się przy próbie oderwania ich od powierzchni, na której pozostaje jedna z warstw materiału.

Autor:ZR
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU.

 

Przy zamówieniu plomb o wartości 400 zł (mogą być różnych rozmiarów) oraz wpłacie na konto, plomby są wysyłane GRATIS!Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 10,50 zł
- DHL: Przedpłata 14 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK