Plomba kolorowa VOID Biały

Plomby - nadruk kolorowy » Plomba kolorowa VOID Biały

Plomby z foli potocznie nazywanej Biały VOID to świetna alternatywa dla stickerów z Akrylitu, tam gdzie nie do końca sprawdza się materiał kruszący, RZW czy PVC możemy zastosować plombę Biały VOID. Nie trzeba jednak wybierać wyłącznie takich plomb. Możemy zaoferować Państwu zupełnie inne etykiety, które wyróżnią Państwa produkt lub usługi na tle konkurencji. Nasze plomby VOID mogą być wykonane z białej folii VOID. Takie plomby zabezpieczające również produkowane są z folii poliestrowej. Po oderwaniu plomby pozostają resztki kleju np. na obudowie komputera, które układają się w napis VOID.

Plomby VOID nie nadają się po oderwaniu, do ponownego przyklejenia. Są trwale zniszczone i informują o niepowołanym ich uszkodzeniu. Dlatego z powodzeniem mogą być stosowane jako stickery - plomby gwarancyjne lub plomby na opakowaniach drogich produktów w sklepach. Jesteśmy gotowi do wykonania dowolnego nadruku na naszych plombach zabezpieczających z folii VOID białej. Nadruk dokonywany jest za pomocą technologii latexowej co umożliwia wykonanie kolorowego nadruku.

Autor:ZR
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU.

 

Przy zamówieniu plomb o wartości 400 zł (mogą być różnych rozmiarów) oraz wpłacie na konto, plomby są wysyłane GRATIS!Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 10,50 zł
- DHL: Przedpłata 14 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK