Plomby - Materiał VOID

Oferujemy plomby gwarancyjne wykonane z materiału VOID. Są to stickery - plomby zabezpieczające zrobione ze srebrnej, poliestrowej, błyszczącej folii VOID. Znajdą one szerokie zastosowanie w branży komputerowej - jako plomby-stickery zabezpieczające czy też gwarancyjne, w elektronice, motoryzacji, czy w naprawie sprzętów AGD, RTV i telefonów komórkowych. Plomby materiał VOID mają to do siebie, że przy próbie ich usunięcia zostawiają znak VOID na powierzchni oraz na etykiecie.

Zaletą plomb VOID jest ich wysoka odporność na trudne, zewnętrzne warunki środowiskowe. Mają dobrą przyczepność do powierzchni niskoenergetycznych, ale przewodzą prąd. Siłą rzeczy plomby VOID nie nadają się do naklejania bezpośrednio na ścieżki układów elektronicznych. Stickery z folii VOID sprawdzą się natomiast jako plomby gwarancyjne do plombowania połączeń dwóch różnych płaszczyzn, np. obudowa kuchenki, komputera czy innego urządzenia.

Możemy zaprojektować dowolny nadruk na folii VOID, dostosowując plomby do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Sortuj wg:||
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU.

 

Przy zamówieniu plomb o wartości 400 zł (mogą być różnych rozmiarów) oraz wpłacie na konto, plomby są wysyłane GRATIS!Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 10,50 zł
- DHL: Przedpłata 14 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK