Plomby pozostałe

Zajmujemy się przygotowaniem dla naszych klientów na indywidualne zamówienia plomb gwarancyjnych różnego rodzaju. Są to trwałe etykiety, które można stosować na płaskich i lekko zakrzywionych elementach, jak i na łączeniach dwóch powierzchni, na przykład obudów komputera czy urządzenia RTV lub AGD. Plomby zabezpieczające, tzw. stickery, jakie znalazły się w kategorii "plomby pozostałe", to plomby gwarancyjne z folii winylowej oraz plomby gwarancyjne 3M purpurowy STOP. Każda taka plomba ma zabezpieczać dany przedmiot przed niepowołanym jego otwarciem przez osoby trzecie. Uchroni to między innymi naprawiony przez firmę klienta komputer przed ponowną ingerencją w jego podzespoły przez osoby, które nie mają kompetencji do dokonywania takich napraw.

Każda plomba gwarancyjna pozostawia po sobie ślad, np. w postaci napisów, które informują serwisantów lub producentów danego produktu, że były one fizycznie naruszone. Plomby zyskują swoje właściwości w krótkim czasie po ich przyklejeniu na daną powierzchnię.

 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU.

 

Przy zamówieniu plomb o wartości 400 zł (mogą być różnych rozmiarów) oraz wpłacie na konto, plomby są wysyłane GRATIS!Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 10,50 zł
- DHL: Przedpłata 14 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK