Taśma Pakowa

Inne zabezpieczenia » Taśma Pakowa

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg różnych zabezpieczeń, pozwalających zapewnić trwałość produktu czy przesyłki. Wśród nich można wymienić między innymi taśmy pakowe. Spełniają one funkcję zwyczajnych taśm, które są wykorzystywane na etapie pakowania produktów. Można je używać w parze z folią stretch czy też folią bąbelkową, a także ze zwyczajnym papierem pakownym.

Taśma pakowa, jaką oferujemy, jest sprzedawana w postaci rulonów. Dlatego jej długość można dopasować do własnych potrzeb. Łatwo się z niej korzysta, a już chwilę po jej naklejeniu, solidnie zabezpiecza ona produkt czy paczkę przed nieuprawnionym otwarciem. Próba odklejenia folii pakownej, jaką oferujemy, powoduje powstanie trwałych śladów na powierzchni i na samej taśmie. Są to znaki ostrzegawcze widoczne po ponownym zaklejeniu. Nie ma możliwości opatrzenia takiej taśmy samoprzylepnej indywidualnie dobranym napisem. Jest to taśma z nadrukiem uniwersalnym - opened, który sygnalizuje, że produkt był otwierany.

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU

Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 9 zł
- Pocztex48: Przedpłata 11 zł, Pobranie 15 zł
- Pocztex24: Przedpłata 13 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK