Drukarki marki Zebra

Drukarki etykiet - Zebra » Drukarki marki Zebra

Firma Zebra jest amerykańską marką wysoko cenioną na rynku urządzeń poligraficznych. Powstała w 1969 roku i produkuje między innymi drukarki etykiet i kodów kreskowych. Drukarki marki Zebra mają zastosowanie w handlu detalicznym, w produkcji i w przemyśle czy elektronice. Marka Zebra to w pierwszej kolejności drukarki i materiały eksploatacyjne. Można wybierać spośród drukarek Zebra różnego typu. Między innymi są to drukarki biurkowe, kart plastikowych, kioskowe, przenośne, RFID, średniej klasy półprzemysłowe i wysokiej klasy przemysłowe.

W naszym sklepie internetowym pragniemy Państwu zaoferować wysokiej jakości drukarki etykiet i kodów kreskowych. Kody drukowane za ich pomocą są doskonale wyraźne, dzięki czemu czytnik kodów kreskowych może je bez problemu odczytać. Każda drukarka etykiet marki Zebra, jaką oferujemy, charakteryzuje się mocną konstrukcją i dużą przepustowością. Tworzy wydruki czarno-białe na etykietach w postaci kodów kreskowych czy dowolnego tekstu.

Sortuj wg:||
Zobacz wszystkie | Strony:
Zobacz wszystkie | Strony:
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Płatności i wysyłka

Wpłaty należy dokonać na konto  mBank: 96 1140 2004 0000 3102 7495 0324 lub za pośrednictwem systemu PayU.

 

Przy zamówieniu plomb o wartości 400 zł (mogą być różnych rozmiarów) oraz wpłacie na konto, plomby są wysyłane GRATIS!Zamówienia realizujemy zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia i dokonania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej.

Koszty (brutto):
- Paczkomat: Przedpłata 10,50 zł
- DHL: Przedpłata 14 zł, Pobranie 17 zł

Możliwość realizacji zamówienia "od ręki". Zamówienia złożone do godziny 11.30 będą zrealizowane i wysłane tego samego dnia roboczego.


Po kontakcie mailowym istnieje możliwość również podesłania swojego kuriera po odbiór zamówionego towaru.

Kontakt z nami
Tel kontaktowy:
507 59 59 39
53 123 00 00
Szczegóły kontaktu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dokładne informacje: tutaj

OK