Plomby gwarancyjne, zabezpieczające, stickery, etykiety, drukarki

logo
Koszyk pusty

BESTSELLERY

  • tasma-barwiaca-woskowa-110mm-x74m.jpg
  • Taśma barwiąca woskowa do etykiet papierowych
  • Taśma barwiąca woskowa do etykiet papierowych
  • tasma-barwiaca-woskowa-110mm-x74m.jpg
  • Taśma barwiąca woskowa do etykiet papierowych
  • Taśma barwiąca woskowa do etykiet termotransferowych

O firmie

Szanowni Państwo,
Jesteśmy producentem plomb gwarancyjnych popularnie nazywanych stickerami. Samodzielnie wycinamy surowce, które w dalszym etapie drukujemy w technologi termotransferowej.

Nasza ofertę kierujemy przede wszystkim do użytkowników końcowych ale nie przeszkadza nam to we współpracy z agencjami reklamowymi dla których wykonujemy zlecenia lub zaopatrujemy ich w czyste materiały eksploatacyjne do samodzielnego nadruku.

Pełnimy także role dystrybutora materiałów dla drukarni i firm związanych z handlem etykietami.

Współpracujemy z czołowymi producentami surowców zabezpieczających, dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie surowce do Państwa potrzeb.


W firmie zwracamy szczególną uwagę na indywidualne dopasowanie oferty do potrzeb naszych klientów dlatego też coraz większa liczba klientów decyduje się na stałą współpracę z nami. Dodatkowym naszym atutem jest szeroka oferta materiałów zabezpieczających oraz jakość obsługi i usług.

Zamówienia są wysyłane od 1-2 dni roboczych od zaakceptowania projektu i płatności.
W naszych przesyłkach klienci oprócz oferty i zamówionego towaru otrzymują próbki innych materiałów aby w przyszłości ich zamówienia były lepiej sprecyzowane.

W naszej ofercie znajdą Państwo także etykiety papierowe oraz foliowe czyste, etykiety zadrukowane na maszynach flexograficznych, a także kombinację druku flexo i termotransferu.

W efekcie rozwoju firmy w 2013 roku rozpoczęliśmy sprzedaż drukarek termotransferowych firmy Zebra oraz skanerów, terminali firmy Motorola i Datalogic. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z kilkuletnim stażem pracy w tematyce Automatycznej Identyfikacji, która doradzi Państwu odpowiednie produkty, zainstaluje je na miejscu lub pomoże je zainstalować zdalnie. Świadczymy też usługi serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego. Posiadamy w sprzedaży urządzenia nowe jak i używane

Zapraszamy do dokonywania zakupów za pośrednictwem tego sklepu internetowego.

Naszym celem jest 100% satysfakcji naszych Klientów dlatego tak bardzo dużą wagę przykładamy do kontaktu z Państwem, terminem realizacji jak i aspektami jakościowymi.

 

Wczoraj zamówione, dzisiaj towar już jest. Polecam w 100% tego allegrowicza. Dziękuję i pozdrawiam.

Super ekipa z eplomby-pl zaopatrzyła mnie w komplecik plomb gwarancyjnych. Polecam ich aukcje. Dobry kontakt telefoniczny.


Mega profesjonalne podejście do klienta, wszystko zgodnie z opisem, polecam serdecznie!

Wielki + dla eplomby-pl . Towar przyszedł szybko i bez żadnych problemów. W gratisie dostałem próbki innych modeli z czego jestem bardzo zadowolony i skorzystam w przyszłości ;)

 

100% Pozytywnych Opini i Komentarzy na Nasz temat

Zarząd

Eplomby.pl sp. z o.o.

Napisz do nas